Şimdi Rezervasyon YapRandevu işlemleri
Dinlenme Süresi ( Kadın ) x {{guestNumber}}
 • Tam ekipmanlı kep
 • Yalnızca kullanımınız için ayrılmıştır
{{hour}}saat x 10,71 EUR / hr
10,71
{{price}} EUR
Dinlenme Süresi ( Erkek ) x {{guestNumber}}
 • Tam ekipmanlı kep
 • Yalnızca kullanımınız için ayrılmıştır
{{hour}}saat x 10,71 EUR / st
10,71
{{price}} EUR
1
Rezervasyon Detay
2
Misafir Bilgisi
3
Ödeme
Lokasyon
Seçiniz
Havaalanları
 • Yükleniyor...
Misafir Sayısı
0Erkek,0Kadın
Bu lokasyonumuz Aile Odası sunmaktadır!
Rezervasyon için lütfen +90 (216) 212 4 212 numaralı telefonu arayın veya girişte bulunan konaklama müdürümüzle iletişime geçin.
Erkek
-
0
+
Kadın
-
0
+
 • Kepler’de lounge alanı haricinde, dinlenme üniteleri de dahil olmak üzere kadın ve erkek kısımları ayrılmıştır. Lounge alanına hem kadın hem de erkek kısımlarından erişim mevcuttur
 • Kepler’de 7 yaşından küçük çocuk kabul edilmemektedir
 • Kepler Club dış hatlar terminali transit bölgede bulunduğundan, misafirlerin Kepler Club'a erişebilmesi için Türkiye'den yurtdışı çıkışlı uçuşunun olması gerekmektedir
 • İşletmemize evcil hayvan kabul edilmemektedir
Check-in / Check-out Zamanları
Check-in Zamanı
Check-out Zamanı
 • 00:00
 • 01:00
 • 02:00
 • 03:00
 • 04:00
 • 05:00
 • 06:00
 • 07:00
 • 08:00
 • 09:00
 • 10:00
 • 11:00
 • 12:00
 • 13:00
 • 14:00
 • 15:00
 • 16:00
 • 17:00
 • 18:00
 • 19:00
 • 20:00
 • 21:00
 • 22:00
 • 23:00

Rezervasyon süreniz saat

Rezervasyon Tarih Aralığı ile

ONAYLIYORUM
 • Lütfen rezervasyonunuzda belirttiğiniz check-out zamanı gelmeden kiosklarımızı kullanarak check-out yapmayı unutmayınız
Erkek, Kadın
- ( saat)
Tekrar Başla

Rezerve Kep Detaylarınız

Lütfen tamamlamak için kişisel bilgilerinizi giriniz

Misafir Bilgisi

?

CVC, kartınızın üzerinde yer alan ve her bir kredi kartına özel olan 3 veya 4 haneli bir rakamdır

Kullanım Koşulu
Gizlilik Politikası

Bu rezervasyona devam ederek Kepler Club's Kullanım şartları ve Gizlilik Politikasını onaylıyorum.

Misafirlerimiz bizimle iletişime geçerek rezervasyonlarında değişiklik ve iptal işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bir rezervasyonun iptal edilebilmesi için en azından 24 saat süre kalmış olmalıdır.

Rezervasyon Koşulları ve İptal Şartları

Rezervasyonunu 24 saat öncesine kadar bize ulaşarakiptal etme hakkına sahipsin. Rezervasyona 24 saatten az kalan durumlarda para iadesi yapılamamaktadır.

yetişkin(ler) x EUR
EUR
Ara Toplam
EUR
KDV(10%)
EUR
Konaklama Vergisi(2%)
EUR
Toplam
EUR
DEVAM ET
Önceki Adım

Misafirlerimize en konforlu ortami sağlayabilmek adına 7 yaşından küçük çocukları ne yazık ki Kepler'e kabul edemiyoruz.

Dış hat giden yolcu katı havatarafı transit bölgede bulunmamız sebebiyle, misafirlerimizin Kepler Club'da konaklayabilmeleri için Türkiye çıkışlı bir dış hat uçuşunun olması gerekmektedir. Lütfen rezervasyonunuzu tamamlamadan önce işletmemize erişebileceğinizden emin olun!3D ödeme yöntemi hatalı

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ VE İNTERNET SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

 1. 1. TARAFLAR

1.1. İşbu Üyelik Sözleşmesi ve İnternet Sitesi Kullanım Koşulları (“Sözleşme”) Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad. Sapphire Sit. No: 1/1B01 Kâğıthane / İstanbul adresinde mukim Kepler Dinlenme Hizmetleri Anonim Şirketi  (“Şirket”) ile www.keplerclub.com alan adlı internet sitesine (“Site”) üye olan kişiler (“Üye”) arasında akdedilmiştir.

1.2. İşbu Sözleşme kapsamında Şirket ve Üye ayrı ayrı “Taraf” ve birlikte “Taraflar” olarak anılacaklardır.

1.3. Bir kişinin Site’ye üye olmaksızın Site’yi kullanması durumunda da işbu Sözleşme’de belirtilen hükümler, ilgili kullanıcı açısından İnternet Sitesi Kullanım Koşulları olarak geçerli olacaktır. Üye olmaksızın Site’yi kullanan kişinin işbu Sözleşme hükümleri ile bağlı olmayı taahhüt ettiği kabul edilir.

1.4. Üye, bu Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunu, anladığını, burada yazan şartlarla bağlı olduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüt etmiştir. Bu Sözleşme’ye aykırı olarak Site’nin kullanılması halinde Şirket’in herhangi bir sorumluluğu olmayıp Şirket’in bu sebeple uğrayabileceği her türlü zararı Üye’den talep etme hakkı bulunmaktadır.

1.5. Üye’nin Site’ye kayıt olması ve Site üzerinden yaptığı işlemlere ilişkin olarak Taraflar arasında işbu Sözleşme’de düzenlenen hükümler uygulanacaktır.

 1. 2. SÖZLEŞME’NİN KONUSU

2.1. Şirket, Site’yi işletmekte ve bu kapsamda Site üzerinden alışveriş yapmak isteyen Üyeler’e satış yapmaktadır.

2.2. İşbu Sözleşme’nin konusu, Üye’nin Site’ye üyeliğine ilişkin hüküm ve koşullar ile Site’nin kullanımının düzenlenmesidir. İşbu Sözleşme kapsamında, Şirket’e ait olan Site’den faydalanacak olan Üye, işbu Sözleşme’nin, Site’nin kullanımı ile birlikte yürürlüğe gireceğini ve Sözleşme’de yer alan düzenlemelere uygun davranmakla yükümlü olduğunu bilmektedir.

2.3. Site üzerinde yayımlanmakta olan Aydınlatma Bildirimi bu Sözleşme’nin ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır.

 1. 3. SİTE’YE ÜYELİK KOŞULLARI

3.1. Üye, kendisinin bu Sözleşme’de belirtilen kuralları dikkate alarak Site’ye üye olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir. Şirket’in herhangi bir zamanda Site’ye üyelik için gereken şartları karşılamadığına ya da şartları artık taşımadığına kanaat getirmesi halinde, başkaca bir ihbar ve ihtara gerek kalmaksızın Üye’nin Site’yi kullanmasını engelleyebilme ve üyeliğini feshetme hakkı bulunmaktadır.

3.2. Üye, tüketici olduğunu ve kesinlikle ticari amaçlarla hareket etmek amacıyla Site’yi kullanmayacağını ve Site’yi kullanmaya ehil olduğunu ispat etmek amacıyla sunacağı her türlü bilgi ve belgenin doğru ve güncel olduğunu ve fiili durumu yansıttığını kabul ve taahhüt etmektedir. Aksi durumlarda Üye, Şirket’in uğrayabileceği her türlü zarardan münhasıran Üye’nin kendisinin sorumlu olduğunu ve bu zararları tazmin etmeyi kabul etmektedir.

3.3. Site’ye Üye olmak ücretsiz olup, Üye olma talebinde bulunan kişi, üyelik için sağladığı bilgilerin tamamının doğruluğundan sorumlu olup, bu bilgilerin, şifre unutma gibi, gerekli olduğu durumlarda bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı da sorumluluğun kendisine ait olacağını kabul ve taahhüt eder.

3.4. Site’ye girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirket ve/veya ilgili ödeme hizmet sağlayıcılarının sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları, Şirket’ten bağımsız olarak Üye ile ilgili ödeme hizmet sağlayıcısı arasında gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı şifresi gibi bilgiler, Şirket tarafından görülmez ve kaydedilmez.

3.5. Üye’nin Site’ye üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdiği bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer Site üyeleri tarafından görüntülenemez. KVKK

3.6. Üye, şifresini unuttuğu takdirde, “Üye Girişi” sayfasında yer alan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayarak üye hesabının bağlı olduğu e-posta adresini yazdıktan sonra “Gönder” tuşuna basarak e-posta adresine gönderilecek olan link aracılığıyla yeni bir şifre oluşturabilir; üye, bu iletişimin ve kendisine ait iletişim kanallarının güvenliğinden bizzat sorumludur.

3.7. Şirket’in Üye’yi Site üyeliğine kabul etmeme, dilediği zaman üyelikten çıkarma veya üyeliğini askıya alma hakkı bulunmaktadır.

3.8. Üyeliğin Şirket tarafından askıya alınması veya iptal edilmesi halinde, önceki üyelik bilgilerinin veya farklı bilgilerin kullanılarak yeni bir üyelik oluşturulması yasaktır.

3.9. Üye, işbu Sözleşme kapsamında düzenlenmiş olsun ya da olmasın Site’de yer alan tüm kural ve koşullara ve yürürlükte bulunan mevzuata, kamu düzenine ve genel ahlak kurallarına uygun hareket edeceğini, mevzuatın gerektirdiği yükümlülükleri yerine getireceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

 1. 4. GENEL HÜKÜMLER

4.1. Site üzerinde Şirket tarafından satılan ürün ve hizmetler “OLDUĞU GİBİ”; diğer bir deyişle mevcut fiili ve hukuki durumları çerçevesinde sunulmaktadır ve ürün ve hizmetler üzerinde açık ya da zımni herhangi bir şekilde garanti taahhüt edilmemektedir.

4.2. Site’de sunulan ürün ve hizmetlerin fiyatları ve kullanılabilirliği, Üye’ye önceden bilgi verilmeksizin değiştirilebilir. Site’de verilen bilgilerde hata bulunduğu takdirde bu hatalar Şirket tarafından tek taraflı olarak düzeltilir.

4.3. Şirket, herhangi bir zamanda, Site’yi veya herhangi bir parçasını önceden haber vermeksizin veya herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir, askıya alabilir veya durdurabilir. Şirket’in, Site’yi veya herhangi bir parçasını değiştirmesi, askıya alması veya durdurması, hiçbir şekilde Şirket’in sorumluluğunu doğurmayacaktır.

4.4. İşbu Sözleşme’nin Taraflar arasında akdedilmesi, Taraflar’ın birbirlerinden mal ya da hizmet alması zorunluluğunu doğurmamakta ve Taraflar’ın böyle bir taahhütte bulunduğu anlamına gelmemektedir.

4.5. Üye, Site’ye üye olması sırasında oluşturduğu şifreyi gizli tutmakla ve üçüncü kişilerle paylaşmamakla yükümlüdür. Şifrenin kullanılması münhasıran Üye’ye aittir. Üye’nin şifresini herhangi bir sebeple üçüncü kişilerle paylaşması halinde doğabilecek zararlardan yalnızca Üye sorumlu olacaktır. Bahsi geçen yükümlülüğe aykırılık nedeniyle Şirket’in herhangi bir zarara uğraması halinde, Şirket bu zararın tazmini için Üye’ye rücu edebilecektir.

4.6. Site’nin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Site’den reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirket sorumlu değildir.

 1. 5. SİPARİŞLER

5.1. Üye tarafından Site üzerinden bir sipariş verildiğinde bu siparişin alındığına dair Üye’ye e-posta gönderilecektir.

5.2. Şirket, herhangi bir neden göstermeksizin Üye’nin herhangi bir siparişini reddetme hakkını saklı tutar. Üye’nin siparişi reddedildiği durumda Üye’ye e-posta yoluyla bildirim yapılacaktır. Reddedilen bir sipariş için Üye’den hâlihazırda ücret tahsil edildiği durumda aynı ödeme yöntemi kullanılarak tahsil edilen ücret Üye’ye iade edilecektir.

5.3. Şirket, tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve önceden bilgilendirme yapma zorunluluğu olmaksızın, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebilir. Kısıtlamalar, aynı Üye hesabı tarafından verilen siparişleri, aynı kredi / banka kartını ve aynı faturalandırma ve / veya gönderim adresini kullanan siparişleri içerebilir.

 1. 6. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

6.1. Site ve Site’nin kaynak kodları dâhil tüm unsurları üzerindeki ve işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim ve yeniden iletim dâhil tüm mali haklar dâhil olmak üzere tüm fikri mülkiyet hakları, her türlü hak ve menfaat Şirket’e aittir. Site’nin tasarımında, içeriğinde ve veri tabanı oluşturulmasında kullanılan bilgi ve/veya yazılımın kopyalanması ve/veya Site’den faydalanmanın ötesinde kullanılması, Site dâhilinde bulunan her türlü resim, metin, imge, dosya vb. verilerin çoğaltılması, kopyalanması, dağıtılması, işlenmesi, işaret, ses veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletilmesi ve sair şekillerde kullanılması kesinlikle yasaktır. İşbu Sözleşme kapsamında Üye’ye yalnızca Site üzerinden sağlanan hizmetlerden yararlanması için kişisel, dünya çapında, bedelsiz, devredilemez ve münhasır olmayan bir kullanım hakkı tanımaktadır. İşbu Sözleşme’de yer alan hiçbir hüküm Üye’ye kısmen ya da tamamen herhangi bir hak, mülkiyet ve menfaat tanındığı şeklinde yorumlanamaz. Üye, hiçbir şekilde Site’de çalıştırılan yazılımları kopyalayamaz, değiştiremez, çoğaltamaz, türev çalışmalar oluşturamaz, ters mühendisliğe tabi tutamaz, geri derleme ve sair şekillerde yazılımın kaynak koduna ulaşmaya çalışamaz.

6.2. Üye, Şirket’e ait bilgilerin ve Üye tarafından Site üzerinde oluşturulan içeriklerin, her türlü ortam ve dağıtım kanalı aracılığıyla (hali hazırda bilinen yahut sonradan geliştirilecek olan) kullanılması, kopyalanması, çoğaltılması, işlenmesi, uyarlanması, değiştirilmesi, yayınlanması, iletilmesi gösterilmesi ve dağıtılması, saklanması ve yedeğinin alınması için dünya çapında, münhasır olmayan, bedelsiz bir kullanım hakkı (alt lisans verme hakkı ile birlikte) vermektedir.

6.3. Üye, Şirket’in ve iştiraklerinin ticari unvanını, ticari markalarını, hizmet markalarını, logolarını, alan adlarını hiçbir şekilde kullanamaz.

 1. 7. GİZLİLİK

7.1. Taraflar diğer Taraf’ın geçmişteki, günümüzdeki ya da gelecekteki ticari faaliyetleri, ürünleri, hizmetleri, teknik bilgileri ve diğer müşterilerine ait bilgiler ile ilgili olan bilgiler ile ilgili Tarafça gizli bilgi olarak tanımlanan bilgilerini “Gizli Bilgi” olarak kabul edecek ve Gizli Bilgiler’i diğer tarafın açık onayı olmadan üçüncü kişilerle paylaşmayacak ve Sözleşme’nin ifası amacı dışında kullanmayacaktır. Üye, Şirket’e ait Gizli Bilgiler’i kullanım amaçlarının ortadan kalkması ve en geç Sözleşme’nin feshedilmesi anında imha edecektir.

7.2. Taraflar Gizli Bilgiler’e ilişkin resmi makamlardan gelen talepleri kanuni yükümlülüklerine aykırı olmamak üzere derhal yerine getirecektir. Bu şekilde bir talebin yerine getirilmesi, işbu Sözleşme’deki gizlilik yükümlülüklerinin ihlal edildiği anlamına gelmeyecektir.

7.3. Taraflar, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve kişisel verilerin korunmasına ilişkin her türlü mevzuata her daim uygun davranacaklarını, bahsi geçen düzenlemeler uyarınca veri sahiplerinin ve/veya Kişisel Verileri Koruma Kurulu’nun talep ettiği bilgi ve belgeleri en kısa zamanda teslim edeceklerini kabul, beyan ve taahhüt eder. Üye, veri sahiplerinin 6698 sayılı Kanun kapsamındaki haklarını kullanmasına ve diğer yükümlülüklere ilişkin olarak Şirket ile işbirliği içerisinde çalışacaktır.

7.4. Kişisel verilerin korunmasına ilişkin olarak taraflar arasında Site’de yer alan Aydınlatma Bildirimi uygulanacaktır.

7.5. İşbu madde Sözleşme’den bağımsız olup, Sözleşme’nin herhangi bir nedenle feshi halinde de yürürlükte kalacaktır.

 1. 8. SÖZLEŞME’NİN SÜRESİ VE FESHİ

8.1. Şirket tarafından Site’nin faaliyetlerinin durdurulması, herhangi bir ek bildirim veya beyan gerekmeksizin işbu Sözleşme’nin derhal etkili olacak şekilde sona ermesi anlamına gelecektir. Site üzerinden sunulan hizmetlerin herhangi bir nedenle kesintiye uğraması, Sözleşme’nin feshi anlamına gelmeyip Şirket’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

8.2. Sözleşme Şirket tarafından 1 (bir) hafta öncesinde bildirimde bulunmak üzere herhangi bir tazminat ödemeksizin feshedilebilecektir.

8.3. Taraflar’dan herhangi birinin gizlilik maddesinde yer alan hükme aykırı davranması, diğer Taraf’a işbu Sözleşme’yi derhal, tek taraflı olarak feshetmek hakkı verir.

8.4. Üye’nin Sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerin gereği gibi veya hiç yerine getirmemesi halinde, Üye Şirket’in bu sebeple uğradığı tüm zararları tazmin edecektir.

8.5. Üye tarafından ileri sürülen her türlü talep ve iddialardan dolayı Şirket’in sorumluluğu, uğranılan doğrudan zararların tazmini ile sınırlı olacak ve Şirket’in bu sorumluluk kapsamında toplamda ödemesi gereken tutar hiçbir şekilde uyuşmazlık konusu sipariş kapsamında Şirket’e ödenen net ücretin %100’ünü geçmeyecektir.

8.6. Üye, işbu Sözleşme’nin kurulması sırasında verdiği tüm bilgi ve belgelerin doğru, güncel ve fiili duruma uygun olduğunu kabul ve taahhüt eder. Bahsi geçen bilgi ve belgelerin belirtilen nitelikleri taşımaması halinde, Üye Şirket’in uğrayabileceği tüm zararları tazmin etmekle yükümlüdür.

 1. 9. MÜCBİR SEBEPLER

9.1. İşbu Sözleşme’nin onaylandığı tarihte var olmayan ve öngörülemeyen ve Taraflar’ın Sözleşme konusu ediminin ifasını kısmen veya tamamen, geçici veya daimî olarak durduracak şekilde ve derecede meydana gelen beşeri ve doğal afetler, harp, seferberlik, yangın, grev, lokavt gibi haller ile Taraflar’ın kontrolü haricinde zuhur eden sair haller “Mücbir Sebep” sayılır.

9.2. Mücbir Sebep nedeniyle 30 günden fazla bir süre boyunca bir Taraf’ın bu Sözleşme kapsamındaki borçlarını ifa edememesi halinde diğer Taraf’ın işbu Sözleşme’yi herhangi bir tazminat ya da bedel ödeme sorumluluğu bulunmaksızın feshetme hakkı bulunmaktadır.

9.3. Mücbir Sebep nedeniyle Taraflar’ın borçlarını ifa etmede gecikmeleri halinde, söz konusu gecikmeden dolayı Taraflar’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

10. MUHTELİF HÜKÜMLER

10.1. Devir: Üye, Sözleşme’yi veya Sözleşme kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini, öncesinde Şirket’in yazılı onayını almadan, hiçbir şekilde bir başka kuruluş veya şahsa devredemez. Şirket, Sözleşme’yi ve Sözleşme kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini Üye’ye herhangi bir bildirimde bulunmaksızın ve Üye’nin onayını almaksızın devredebilir.

10.2. Taraflar Arasındaki İlişki: İşbu Sözleşme, Taraflar arasında hiçbir şekilde ortaklık, ortak girişim, acente, iş ilişkisi veya güvene dayalı başka bir işlem teşkil etmez, kurmaz ya da ifade etmez. İşbu Sözleşme hiçbir Taraf’a diğer Taraf adına taahhütlerde bulunma veya diğer Taraf’ı borç altına sokma yetkisi (herhangi bir taahhütte, bir yükümlülük veya sorumluluk varsayımında bulunma veya bir hakkın icrası veya yetkinin kullanılması dâhil olmak üzere) vermez.

10.3. İletişim: İşbu Sözleşme, politika ve kurallara yönelik ve/veya Site’de yer alan herhangi bir içeriğe ilişkin soru, öneri ve bildirimler için, Site’de yer alan “Bize Ulasin ” sekmesindeki formun doldurulması gerekmektedir.

10.4. Geçerlilik: Sözleşme’de yer alan hükümlerden bir ya da birkaçının gerek Taraflarca karşılıklı anlaşma gerekse hukuki bir zorunluluk sebebiyle uygulanamaz hale gelmesi durumunda Sözleşme’nin diğer hükümleri aynen uygulanmaya devam edecektir. Gerektiği takdirde Taraflar, karşılıklı anlaşma ile uygulanamaz hale gelen madde yerine yenisini tanzim edecektir.

10.5. Feragat: Sözleşme’de yer alan haklardan bir ya da birkaçının kullanılmaması, Taraflarca haklarından vazgeçildiği yazılı olarak belirtilmediği sürece, bu hakların kullanılmasından tamamen feragat edildiği veya sair başka hakların da kullanılmayacağı şeklinde yorumlanamayacağı gibi, karşı Taraf’a da bu yönde herhangi bir hak vermeyecektir.

10.6. Sözleşme’nin Değiştirilmesi: İşbu Sözleşme’nin koşulları Şirket tarafından istendiği anda tek taraflı olarak Şirket’in uygun göreceği şekilde değiştirilebilecektir. Üye’ye değişiklik bildiriminin yapılmasından sonra Üye’nin Site’yi kullanmaya devam etmesi, yapılan değişikliğin kabul edildiği anlamına gelmektedir.

10.7. Tebligat Adresi: Taraflar arasındaki işbu Sözleşme’den doğan her türlü ihbar ve ihtar ve teyitler ile bunlara karşı itirazlar; telgraf, faks, mutabakata vardıkları elektronik posta adresleri veya noter aracılığı ile yapılır (mevzuat uyarınca belli usulle yapılması gereken bildirimler istisnadır). Taraflar, adres değişikliklerini diğer tarafa bildirmediği sürece, işbu Sözleşme’de mevcut adrese gönderilen tebligatlar, hukuken geçerli bir tebligatın tüm hukuki sonuçlarını doğuracaktır.

10.8. Uygulanacak Hukuk ve Yetkili Mahkeme: İşbu Sözleşme Türk hukukuna tabi olup Sözleşme’nin icrası, tefsiri, ihlali, feshi ya da geçerliliği dâhil olmak üzere Taraflar arasında oluşması muhtemel her türlü anlaşmazlıkların çözümünde, İstanbul (Merkez) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

10.9. Delil Sözleşmesi: Taraflar, Sözleşme’den doğabilecek ihtilaflarda Şirket’in kendi veri tabanında, sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, elektronik ortamlardaki yazışmaların, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının kesin delil teşkil edeceğini ve bu maddenin HMK 193. Madde anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

10.10. Yürürlük: İşbu Sözleşme, elektronik ortamda akdedilmiş olup, Site’nin Üye tarafından kullanılmaya başlandığı tarih itibari ile Taraflar arasında yürürlüğe girer.

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE KORUNMASI HAKKINDA

AYDINLATMA BİLDİRİMİ

Değerli Misafirimiz,

Kepler Dinlenme Hizmetleri Anonim Şirketi (“Kepler”) olarak kişisel verilerinizin korunmasına büyük önem atfetmekteyiz. Bu kapsamda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca “veri sorumlusu” sıfatıyla kişisel verilerinizi KVKK’ya uygun olarak ve aşağıda belirtilen amaçlar ve sınırlar kapsamında işlemekte[1] ve buna uygun gerekli idari ve teknik tedbirleri almaya son derece özen göstermekteyiz. Bu kapsamda bu Aydınlatma Bildirimi ile kişisel verilerinizi işleme süreçlerimiz ve KVKK tahtındaki haklarınız ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmek isteriz.

1.Hangi Verilerinizi İşliyoruz?

www.keplerclub.com adresli internet sitemiz (“İnternet Sitesi”) üzerinden gerçekleştireceğiniz kayıt işlemi ve/veya satın alma işlemleri kapsamında aşağıda sayılı kişisel verilerinizi işlemekteyiz:

a.Kimlik Bilgileri: Adınız ve soyadınız, T.C. kimlik numaranız / pasaport numaranız, uyruğunuz, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, vergi dairesi ve vergi numaranız (varsa)

b.İletişim Bilgileri: Adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz

c.Müşteri/Üye İşlem Bilgileri: Satın alınan hizmetler, satış tutarı, işlem tarihi ve zamanı, salon (lounge) kullanım bilgisi (giriş ve çıkış tarih ve saati) gibi işlem bilgileri

d.Uçuş Bilgileri: Yolcunun biniş kartını okutması durumunda, uçuş saati ve tarihi, gidilecek havalimanı, uçuşun yapılacağı havayolu şirketi

e.İnternet Erişim Bilgileri: Kullandığınız cihaza ilişkin IP bilgileri, ziyaret ettiğiniz web-sitelerine ilişkin bilgiler  (Bu bilgiler yalnızca Kepler tarafından sağlanan Wi-Fi erişiminden faydalanmanız durumunda işlenecektir.)

(Metin içinde yukarıda sayılı verilerin hepsi birlikte “Kişisel Veri” olarak anılacaktır.)

2.Kişisel Verilerinizi Hangi Amaçlarla İşliyoruz?

Kişisel Verileriniz aşağıda belirtilen amaçlar kapsamında işlenmektedir:

a. Rezervasyon süreçleri de dâhil olmak üzere Kepler ile aranızda kurulan sözleşmesel ilişkinin gereği olan işlem ve faaliyetlerin yönetilmesi ve yürütülmesi

b. Sözleşmesel ilişki kapsamında doğan hukuki yükümlülüklerin yerine getirilmesi

c. Mevzuat kapsamında yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi ve bu kapsamında ilgili kurumlara gerekli yasal bildirimlerin yapılması

d. Rezervasyonunuza ilişkin konularda (ödeme, iptal, ücret iadesi gibi) sizlerle iletişime geçilmesi

e. Sözleşmesel ilişki kapsamında ödemelerin takibi, fatura kesilmesi gibi mali işlemlerin yerine getirilmesi

f. Elektronik veya fiziki ortamda kurulan sözleşmesel ilişkiden kaynaklanan tüm gerekli kayıt ve belgelerin düzenlemesi

g. Hizmetlerimiz hakkında misafirlerimizin değerlendirme, geri bildirim ve şikayet süreçleri ile müşteri memnuniyeti çalışmalarını yürütülmesi

h. Pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, satış ve pazar araştırması ve analizi yapılması ve bu kapsamda ticari politikaların belirlenmesi

i. Kepler bünyesinde mali ve hukuki denetim gerçekleştirilmesi ve gerektiğinde hukuki iş ve süreçleri yerine getirilmesi

j.İdari ve adli makamlardan gelen bilgi taleplerinin cevaplanması

k. İşlenen verilerin güncel ve doğru olduğunu sağlamak amacıyla gerekli düzenlemelerin yapılması

3.Kişisel Verileriniz Hangi Yöntemlerle ve Hukuki Sebeplerle Topluyoruz?

Kişisel Verileriniz, işbu Aydınlatma Bildirimi’nin 2. maddesinde belirtilen amaçlarla, KVKK’nın 5. maddesinde yer alan “sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması”, “veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için kişisel veri işlemesinin zorunlu olması” ve “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar verilmemesi kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaati için gerekli olması” hukuki sebeplerine dayanarak, gerçekleştireceğiniz rezervasyon veya satın alma işlemleri kapsamında internet sitemiz, mobil aplikasyon, tesisimizdeki kiosk cihazı, telefon ve e-posta aracılığıyla kısmen veya tamamen otomatik yollarla toplanmakta ve işlenmektedir.

Kepler, Kişisel Verilerinizin işlenmesinde Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, ülkemizin taraf olduğu uluslararası sözleşmeler, KVKK ve kişisel verilerin korunmasına ilişkin ikincil düzenlemeler başta olmak üzere ilgili mevzuat kapsamında belirtilen veri işleme ilkelerine ve yükümlülüklerine uygun davranacaktır. Yukarıda belirtilenlere ek olarak Kişisel Verilerinizin işlenmesi gerekmesi halinde ilgili işleme süreçleri KVKK’nın 5. ve 6. maddesinde de belirtilen hukuki sebeplere dayanılarak işlenecek olup bu durumda tarafınıza ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.

4.Kişisel Verilerinizi Kime Hangi Amaçlarla Aktarıyoruz?

Kişisel Verileriniz;

a. Hizmetlerimizi yürütülebilmemiz ve geliştirilebilmemiz, altyapı ve güvenlik süreçlerimizi geliştirilebilmemiz amacıyla hizmet aldığımız iş ortaklarımız ve ifa yardımcılarımızla,

b. Hukuki yükümlülüklerimizi yerine getirebilmemiz amacıyla yargı organları, kolluk kuvvetleri, diğer yasal merciler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar ve kişisel verilerinizi talep etmeye yetkili olan diğer kamu kurum veya kuruluşlarıyla,

c. İş süreçlerimizi hukuka ve meşru menfaatlerimize uygun olarak yürütebilmemiz ve olası bir uyuşmazlık sürecinde savunma hakkımızı kullanabilmemiz amacıyla hukuk danışmanlarımız, denetçiler, vergi danışmanları ve bu alanlarda hizmet aldığımız diğer üçüncü kişiler, yargı organları, icra daireleri ve hakem heyetleriyle,

d. Şirket faaliyetlerinin düzgün şekilde yürütülmesi kapsamında finansal kayıtların usulüne uygun tutulması, bilişim teknolojileri, pazarlama, denetim gibi alanlarda danışmanlık ve denetim gibi hizmetlerin alınması amacıyla, Kepler’in bu konulara ilişkin çalıştığı iş ortakları ve hizmet sağlayıcılarıyla,

KVKK’nın 8. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları çerçevesinde aktarılmaktadır.

Ödeme için kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, Kepler tarafından kaydedilmeksizin ilgili banka veya elektronik ödeme kuruluşu gibi hizmet sağlayan üçüncü kişilere aktarılmaktadır.

Yukarıda sayılı haller dışında Kişisel Verilerinizin üçüncü bir kişiyle paylaşılması gerekmesi halinde tarafınıza ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.

5.KVKK Tahtında Hangi Haklara Sahipsiniz?

KVKK ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde:

a.Kişisel Verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,

b.Kişisel Verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,

c. Kişisel Verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

d. Yurtiçinde veya yurtdışında Kişisel Verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

e. Kişisel Verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,

f. KVKK mevzuatında öngörülen şartlar çerçevesinde Kişisel Verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme[2],

g. e. ve f. maddeleri kapsamında yapılan işlemlerin Kişisel Verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

h. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

i. Kişisel Verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde bu zararın giderilmesini talep etme

haklarına sahipsiniz.

6.Haklarınızı Kepler’e Nasıl İletebilirsiniz?

Yukarıda belirtilen KVKK kapsamındaki haklarınızı kullanmak ile ilgili talebinizi, KVKK ve Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ hükümleri çerçevesinde, talebinizin ıslak imzalı halini kimliğinizi tevsik eden belgelerle birlikte Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad. Sapphire Sit. No: 1/1B01 Kağıthane / İstanbul adresindeki şirket merkezine elden teslim edebilir ya da keplerdinlenmehizmetleri@hs01.kep.tr adresine kayıtlı elektronik posta (KEP) ile veya info@keplerclub.com adresine güvenli elektronik imzayla veya mobil imza ile imzalı şekilde elektronik posta göndererek Kepler’e iletebilirsiniz

İşbu Aydınlatma Bildirimi kapsamında düzenlenen veri işleme süreçlerinde herhangi bir değişiklik meydana gelmesi durumunda, değişiklikler en kısa süre içerisinde Aydınlatma Bildirimine yansıtılacak olup, metnin güncel halini her zaman internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Konuyu saygıyla dikkatlerinize sunarız.

Kepler Dinlenme Hizmetleri Anonim ŞirketiKişisel verilerin işlenmesi KVKK kapsamında kişisel veriler üzerinde, toplama, kayıt, depolama, saklama, değiştirme, yeniden düzenleme, açıklama, aktarma, devralma, geri alınabilir kılma, sınıflandırma veya bunların kullanımının önlenmesi gibi kısmen veya tamamen otomatik yöntemlerle veya sürecin herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olması şartıyla otomatik olmayan yöntemlerle gerçekleştirilen herhangi bir işlem olarak tanımlanmıştır.

Bu talebin yerine getirilebilmesi için Kişisel Verileri işlemenin hukuki amacının ortadan kalkmış olması ve/veya ilgili veriye ilişkin belirlenen saklama sürelerinin dolmuş olması gerekmektedir. Bu süreler dolmadan silme/yok etme talebiniz yerine getirilemeyecektir.

Sıkça Sorulan Sorular
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14 
Nasıl check-in ve check-out yapabilirim?

Girişteki self-servis check-in kiosklarımızı kullanarak veya 24 saat açık resepsiyonumuzdan yardım alarak check-in veya check-out işlemlerini yapabilirsin.

Eğer check-out yapmadan ayrılırsam ne olur?

Misafirlerimizin Kepler’den ayrılmadan önce check-out yapmaları zorunludur. Check-out yapmadan ayrılan misafirlerimizin kredi kartlarından toplam vergiler dahil 108EUR tahsil edilir.

Eğer rezervasyonumda belirttiğimden daha uzun süre kaldıktan sonra check-out yaparsam ne olur?

Rezervasyonlarından daha uzun süre kalmak isteyen misafirlerimiz yataklarının yanındaki tablet bilgisayarı kullanarak ekibimize mesaj gönderebilir veya bildirimde bulunabilirler. Bildirimde bulunmadan daha uzun süre kalan misafirlerimiz, check-out sırasında her ekstra saat başına 12EUR artı vergiler ile ücretlendirileceklerdir.

Siparişlerim bana nasıl ulaştırılıyor?

Yatağınızın yanında bulunan tablet bilgisayarı kullanarak misafirlerimiz sipariş verme imkanına sahiptirler. Şiparişler, Kepler robotu “Yohan” tarafından misafirlerimize ulaştırılır.

Kepler’de yemek sunulur mu?

Hijyen standartlarımızı en üst seviyede tutabilmek amacıyla Kepler’de yemek sunulmamaktadır. Ancak salon alanımızda ücretsiz çay ve kahve sunumu yapılmaktadır.

7 yaşından ufak çocuğumu Kepler’e getirebilir miyim?

Ne yazık ki, içerideki misafirlerimize en kaliteli ve sessiz ortamı sağlamak amacıyla Kepler olarak 7 yaşından küçük çocuk kabul edemiyoruz. Ancak misafirlerimiz özel aile odalarmızı kullanarak konaklama ihtiyaçlarını çocuklarıyla karşılayabilirler. Aile odası ile ilgili rezervasyonlar için lütfen sawairport@keplerclub.com adresine email atınız.

Kepler’in fiyatına hangi servisler dahildir?

Kişiye özel dinlenme ünitesi, duş, internet, çay, kahve, televizyon, şarj ünitesi, çalışma masası ve daha bir çok hizmet Kepler’in ücretlerine dahildir. Sadece tablet bilgisayar ile verilen ve “Yohan” adlı robotumuz ile ulaştırılan siparişler ekstra ücretlendirilmektedir.

Kepler’de kadın ve erkeklerin beraber kullanabileceği bir ortak alan bulunuyor mu?
Evet, hem kadın hem de erkek dinlenme ünitelerinin bulunduğu alandan açılan kapılar ile ulaşılan ve iki cinsiyetin de kullanabileceği bir ortak salon alanımız bulunmaktadır. Misafirlerimiz bu ortak salon alanını kullanarak çalışabilir, dinlenebilir, okuyabilir veya sohbet edebilirler.
İçeri girmek için kullandığım QR kodunu her zaman yanımda bulundurmalı mıyım?

Evet. Uyku odaları, soyunma odaları, banyolar ve tuvaletler Kepler içerisinde kadın ve erkek olarak ayrılmışlardır. Sadece salon alanımızda ortak kullanıma izin verilmektedir. Dolayısıyla misafirlerimizin ayrı cinsiyet alanlarına giriş yapabilmeleri için QR kodlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Dinlenme üniteri LeBron James’in içerisine sığabileceği kadar büyük mü?

Her bir dinlenme ünitemiz, yani Kep’imiz, 3m2 alan kaplamaktadır. Yani LeBron James, Kepler’in Kep’ine rahatlıkla sığabileceği gibi aynı zamanda uyandıktan sonra istediği gibi gerinmekte de özgürdür.

Nakit ödeme yapabilir miyim?

Elbette! Kepler'de kredi kartının yanında USD, EUR, GBP veya TRY para birimleri ile nakit ödeme de yapabilirsin. Ancak kur farklarından dolayı fiyatların farklılık gösterebileceği konusunda dikkatli olmalısın.

Valizimi nereye güvenli bir şekilde bırakabilirim?

Her misafirimize soyunma odasında bir adet dolap tahsis edilir. Kepler hava tarafında, yani pasaport kontrolü sonrasında bulunduğu için zaten misafirlerimiz kabin boyutundan büyük valizler ile Kepler'e ulaşamamaktadırlar. Her misafire tahsis edilen dolap birkaç kabin boyutunda valizi sığdırmak için yeterli olmakla beraber, ihtiyaç duyan misafirlerimiz için soyunma odalarında ekstra valiz bölmeleri bulunmaktadır.

Rezervasyonumun tamamlandığını nasıl anlayabilirim?

Rezervasyonun işlemleri tamamlandığında Kepler tarafından bir konfirmasyon emaili gönderilmektedir.

Rezervasyonumu nasıl değiştirebilirim veya iptal edebilirim?

Misafirlerimiz bizimle iletişime geçerek rezervasyonlarında değişiklik ve iptal işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bir rezervasyonun iptal edilebilmesi için en azından check-in saatine kadar 24 saat süre kalmış olmalıdır.

  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14